Mare
morze, dla dzieci
Pistacia

Wybierz się z nami na wycieczkę nad morze!
Zwiedzimy plażę, morskie dno i port oraz popłyniemy łódką.
Razem z nami odkryjesz podwodny świat i nauczysz się wielu nowych słówek!

Przedstawiamy nową kolekcję książeczek dla najmłodszych czytelników z pięknymi ilustracjami Tony'ego Wolfa.
W serii: Na wsi, Pojazdy, Morze, Zwierzęta

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/

Pistacia | 2015-12-27

Przekopując kosz w Biedronce zaintrygowała mnie okładka. Środek też niczego sobie więc stwierdziłam, że biorę:) I był to strzał w 10!

Ilustracje są miłe dla oka. Można troszkę z nią kombinować aby dziecko się nie nudziło. Ma coś takiego w sobie, że budzi ogromny zachwyt!:) Sprawdzone!
Wreszcie przyszedł czas na Bąbelka. Mała jest rannym ptaszkiem i gdy miała ok. 10 m-cy przetestowałam ją na niej i .... miałam z rana 10 minut na obudzenie się;) (Hurra, hurra, hurra).
Teraz taka opcja nie wchodzi w grę - mała wstaje i jak ma ochotę wychodzi poszaleć po włościach;) Książka miała swoje 5 minut, zapewne jednak będzie miała znów kiedy córka podrośnie.

Wydawnictwo Olesiejuk znów nie zawiodło. Urok pewnie w tym, że w książce znajdzie coś dla siebie mały i duży. Drugi plus to mało tekstu i popis musi dać rodzic lub gdy dziecko starsze wspólnie można szaleć z historią - od zabawy w piasku, po podwodne odkrycia, a kończąc na pracy w porcie.

Jestem ciekawa pozostałych tytułów tj. Na wsi,...