Morze

Okładka książki Morze Tony Wolf
Okładka książki Morze
Tony Wolf Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk Seria: Pierwsze książeczki Tony'ego Wolfa literatura dziecięca
24 str. 24 min.
2010-02-04
24 min.
Katarzyna Dmowska
morze dla dzieci

Przekopując kosz w Biedronce zaintrygowała mnie okładka. Środek też niczego sobie więc stwierdziłam, że biorę:) I był to strzał w 10!

Ilustracje są miłe dla oka. Można troszkę z nią kombinować aby dziecko się nie nudziło. Ma coś takiego w sobie, że budzi ogromny zachwyt!:) Sprawdzone!
Wreszcie przyszedł czas na Bąbelka. Mała jest rannym ptaszkiem i gdy miała ok. 10 m-cy przetestowałam ją na niej i .... miałam z rana 10 minut na obudzenie się;) (Hurra, hurra, hurra).
Teraz taka opcja nie wchodzi w grę - mała wstaje i jak ma ochotę wychodzi poszaleć po włościach;) Książka miała swoje 5 minut, zapewne jednak będzie miała znów kiedy córka podrośnie.

Wydawnictwo Olesiejuk znów nie zawiodło. Urok pewnie w tym, że w książce znajdzie coś dla siebie mały i duży. Drugi plus to mało tekstu i popis musi dać rodzic lub gdy dziecko starsze wspólnie można szaleć z historią - od zabawy w piasku, po podwodne odkrycia, a kończąc na pracy w porcie.

Jestem ciekawa pozostałych tytułów tj. Na wsi, Pojazdy. Zwierzęta. Seria już trochę na naszym rynku jest jednak spokojnie możemy ww. książki dostać. Problem może być tylko z ostatnią pozycją.

Pierwsze książeczki T. Wolfa to koszt 6-10zł za sztukę:) Książka całokartonowa.

• Pistaciowa półka Bąbelków
  • Dzieci
  • Dla dzieci