Are You Alice? tom 7

Tłumaczenie: Mateusz Makowski
Cykl: Are You Alice? (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
Are You Alice?
akcja, przygoda, fantasy, tajemnica, josei, manga
komiksy
Merechrete

W Krainie Czarów zbliża się czas pewnego święta, lecz... Czemu Alicja nie jest na nim mile widziany? Dowiadujemy się też więcej na temat Waleta Kier, zyskujemy wgląd w to, co trapi Królika, a Kapelusznik... Kapelusznik uczy się wiązać krawat. I nie tylko.

źródło opisu: Waneko, 2015

źródło okładki: www.waneko.pl

Anezka | 2019-06-21
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wymienione, 2019
Przeczytana: 21 czerwca 2019

Puki co, najzabawniejszy tom. Wkraczamy w 2 część opowieść o Alicji, "po drugiej stronie lustra"

Magdalena | 2018-06-24
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2018
Przeczytana: 22 czerwca 2018

Dzień bez Alicji, który zdominowała Alicja xD.
Walet Kier mnie rozwalił. W tym tomie był najlepszy xD.
Gorąco polecam ! ! !

NieZnamSięToSięWypow | 2017-10-23

Are you Alice? #7 to opowieść z jednej historia zabawna (a przynajmniej taka miała być w założeniu autorki), a z drugiej przekraczająca granicę kiczu. Na początku mamy nie za długi rozdział z białym królikiem i marcowym zającem w roli głównej, który rozwinięcie znajduje w końcówce komiksu. Z pewnością, w porównaniu do całego albumu, jest najlepszą epizodyczną historią. Poza tym cała pierwsza część tomiku wypada jak najbardziej w porządku, trochę retrospekcji, przemyśleń głównych bohaterów, kilka scen z 89 Alicją i Kapelusznikiem.

Dalsza część recenzji na Nie znam się, to się wypowiem: