Dyskusje o książce Przez morze. Z Syryjczykami do Europy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
17 godz. temu
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
1 tydz. temu
Czytamy w weekend
Przeczytane: znakomita Ściana  - z serii: „Po nieznanej apokalipsie na świecie pozostał tylko jeden człowiek”  oraz wstrząsający Biały głód Czytany: poetycki jak zawsze Tabucchi Robi się coraz później. Powieść w formie listów
13 tyg. temu
Czytamy w weekend
@ajeczka83 przeczytałam łącznie trzy książki autora i Diabeł w Białym Mieście jest wg mnie najlepszy, ponieważ książka jest napisana w formie kryminału. Z kolei Tragedia LusitaniiGrom z jasnego nieba są typową literaturą...
14 tyg. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
15 tyg. temu
Czytamy w weekend
Tak, zapowiedzieli wznowienia trylogii Przezornych, Żywostatków i Bastarda i Błazna, a w 2025 (przynajmniej zaczną) The Rain Wild Chronicles. Ciekawe czy będą miały nową, jednolitą szatę graficzną, jak jest w amerykańskiej wersji.
20 tyg. temu
Pokazuje 6 z 23