Dyskusje o książce Ptaki

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
15 tyg. temu
Ptaki. Gdzie i co o nich przeczytasz? Przewodnik subiektywny
Z najnowszych  Sensacyjne życie ptaków. Pierzaste wampiry, tęczowe albatrosy i trujące przepiórki Sensacyjne życie ptaków. Pierzaste wampiry, tęczowe albatrosy i trujące przepiórki
25 tyg. temu
Czytamy w weekend
Ja też uwielbiam "Ulicę marzycieli". Czytałam wiele lat temu i nadal pamiętam jak przyjemna lektura, to była.
26 tyg. temu
Czytamy w weekend
Z uśmiechem powitałem pani wpis. Ostatnio mam podobne zapatrywania, przynajmniej tak mi się wydaję, jeśli chodzi o tematykę. I zamówiłem pozycje związaną z wierzeniami i baśniami słowian, ponadto 1 z fairy i parę książek z legendami z czasów Ginewry i Lancelota i tegóż uniwersum. Życzę udanej Jadowskiej. Mi trochę nie podchodzi, ale jestem pełen optymizmu w tym wypadku -...
35 tyg. temu
..:: WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2020) ::..
chętnie kupię całość prosze o kontakt 537295512 lub neyka@interia.pl  whatsupp
1 rok temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Kwiecień 2020)
Pytania na priv. Większość książek po 10-15zł http://lubimyczytac.pl/dyskusja/18/7737/instrukcja-jak-pisac-do-innych-o-ch...  O chłopcu, który poszedł za tatą do Auschwitz  Szare śniegi Syberii  Króliki z Ravensbrück  Krawcowa z Dachau  Zatoka Latarni
4 lata temu
Pokazuje 6 z 21