Implementowanie Microsoft Dynamics AX 2012 za pomocą Sure Step 2012

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

Opanuj AX 2012, poznaj triki i stosuj porady ekspertów, by zapewnić powodzenie projektu Microsoft Dynamics AX jest kompleksowym rozwiązaniem ERP (Enterprise Resource Planning) przeznaczonym dla średnich i większych przedsiębiorstw, które wspomaga efektywne prowadzenie działalności, zarządzanie zmianami i globalne współzawodnictwo. Microsoft Dynamics Sure Step to metodyka implementacji,...

Microsoft Dynamics AX jest kompleksowym rozwiązaniem ERP (Enterprise Resource Planning) przeznaczonym dla średnich i większych przedsiębiorstw, które wspomaga efektywne prowadzenie działalności, zarządzanie zmianami i globalne współzawodnictwo. Microsoft Dynamics Sure Step to metodyka implementacji, zestaw narzędzi i aplikacja, ułatwiająca partnerom pakietu Dynamics (AX, CRM, NAV, GP i SL) prawidłową implementację rozwiązań Dynamics, takich jak Dynamics AX.

Książka Implementowanie Microsoft Dynamics AX 2012 za pomocą Sure Step 2012 przeprowadzi nas przez fazy metodyki Sure Step; od instalowania i kon-figuracji Sure Step po diagnostykę i wymagania, od stosowania standardo-wego rozwiązania AX po pełne wykorzystywanie modyfikacji.

Dzięki przytoczonym w książce rzeczywistym przykładom i przydatnym wska-zówkom, dotyczącym stosowanych aspektów implementacji AX, możemy przekształcić metodykę w działania praktyczne.

Dla kogo przeznaczona jest ta książka?

Książka doskonale nadaje się dla osób, które są konsultantami Dynamics AX, projektantami, czy też znajdują się w grupie klientów bądź handlowców, którym potrzebna jest wiedza z zakresu rozwiązań biznesowych AX lub chcą dostarczać rozwiązania biznesowe AX, spełniające lub nawet przewyższające oczekiwania organizacji. Wymagana jest podstawowa wiedza na temat produktów Dynamics AX i Sure Step.

Na podstawie książki poznamy:

Najważniejsze zasady metodyki Sure Step
Kluczowe wyniki końcowe oczekiwane w każdej fazie implementacji Sure Step i metody ich uzyskiwania
Metody identyfikowania zagrożeń i problemów, które mogą powstawać w trakcie realizacji projektu implementowania AX oraz sposoby ich łagodze-nia
Możliwości wskazywania odpowiednich zasobów dla zespołów oraz okre-ślania, jak i kiedy je wykorzystywać
Techniczne koncepcje potrzebne do efektywnego planowania i zarządzania wdrożeniem produktu AX 2012
Metody efektywnego zarządzania wewnętrznymi i zewnętrznymi zasobami
Obszary, do których nie dociera czy nie jest propagowana metodyka Sure Step

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!