France. Mapa samochodowa. 1:1 100 000 ExpressMap

LubimyCzytać

Francelaminowana mapa samochodowa 1:1 100 000format: 100 x 48 cm, po złożeniu 11 x 24 cm* dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa samochodowa Francji * stan dróg 2011, odcinki w budowie* autostrady i drogi szybkiego ruchu wraz z węzłami* szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg* odległości drogowe w kilometrach* plastyczna rzeźba terenu, lasy, parki narodowe* opisy pasm górskich oraz najważniejszych szczytów i przełęczy* skorowidz miejscowości

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!