Księga życzeń

Wydawnictwo: Dragon
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poezja
LubimyCzytać

Życzenia składamy sobie nawzajem przy najróżniejszych okazjach - urodzin, imienin, Dnia Matki, w Dniu Nauczyciela, podczas świąt Wielkiejnocy, i w czasie oczekiwania na Boże Narodzenie. Czasem, by wyrazić uczucia, brakuje słów, czasem nie sposób opisać, jak bardzo kogoś podziwiamy, jak mocno kochamy.

źródło opisu: Dragon 2010

źródło okładki: www.wydawnictwo-dragon.pl

"Księga życzeń" zawiera zbiór wierszyków z życzeniami na każdą okazję i dla każdego. Zawarte w niej życzenia w formie wiersza będą nadawać się zarówno dla szefa z okazji awansu, jak i dla przyjaciółki, która wychodzi za mąż. Dla wygody czytelnika książka podzielona jest na rozdziały, wd okazji które wymagają, by złożyć komuś życzenia.
Przyznam, że odkąd mam tę książkę, nie męczę się przy wymyślaniu oryginalnych życzeń- po prostu po nią sięgam (i dodaję od siebie kilka słów). Ładne wydanie dodatkowo zachęca do częstego korzystania.