Księga życzeń

poezja
Sztuka słowa
życzenia wierszyki okazjonalne urodziny imieniny rocznice

Na półkach: , , , , , ,

"Księga życzeń" zawiera zbiór wierszyków z życzeniami na każdą okazję i dla każdego. Zawarte w niej życzenia w formie wiersza będą nadawać się zarówno dla szefa z okazji awansu, jak i dla przyjaciółki, która wychodzi za mąż. Dla wygody czytelnika książka podzielona jest na rozdziały, wd okazji które wymagają, by złożyć komuś życzenia.
Przyznam, że odkąd mam tę książkę, nie...

• Poezja, wiersze, cytaty
  • 1996-2014
  • Literatura polska 🇵🇱
  • Posiadam 📘📔📕
  • W stałym użyciu
  • Poradniki, atlasy, słowniki itp

Dodaj cytat z książki Księga życzeń