Światła miasta

sztuka
LubimyCzytać

Książka w całości poświęcona jest współczesnym trendom oświetlenia miast. Autorka przedstawia w niej:* zarys historyczny stosowania oświetlenia w przestrzeniach publicznych,* funkcje użytkowe i dekoracyjne oświetlenia,* różnego rodzaju formy marketingu prowadzonego z wykorzystaniem światła.Ponadto przybliża nową rolę światła w mieście - interpretację przestrzeni światłem, ukazując niecodzienne scenografie świetlne oraz festiwale światła.Publikacja zawiera wiele ciekawych opisów projektów fotografii, które stanowić mogą wskazówki do projektowania instalacji oświetleniowych w przestrzeniach zewnętrznych w miastach i iluminacji obiektów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!