Kodeks drogowy

LubimyCzytać

Stan prawny: 1 maj 2014r. Kodeks drogowy zawiera najnowsze zmiany: nowe znaki drogowe, nowy taryfikator punktów karnych oraz nową ustawę o kierujących pojazdami. Seria broszurowa kodeksów to propozycja dla osób, które cenią sobie pragmatykę wydania i jakość za przystępną cenę. Kodeksy zawierają teksty jednolite ustaw tytułowych wraz z przepisami wprowadzającymi oraz skorowidz przedmiotowy ułatwiający odszukanie poszczególnych instytucji. Zmiany, oczekujące na wejście w życie umieszczono w ramkach.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!