Lukullus w sarmackich progach

Wydawnictwo: Arkady
LubimyCzytać

Album, a zarazem nietypowy przewodnik dla smakoszy, przedstawia najciekawsze i najlepsze polskie restauracje, bary, puby, karczmy, herbaciarnie i kawiarnie. Ocena autorów obejmowała zarówno kulinaria, jak też atmosferę i estetykę wnętrz, atrakcyjność miejsca i otoczenia oraz historię. Swoją opinię o tych niezwykłych lokalach, gdzie warto wstąpić na ucztę dla ciała i dla ducha, wyrazili przyznając ARKADKI w skali od 1 do 4, zamiast powszechnie stosowanych gwiazdek.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!