Liczby - ziemski elementarz

LubimyCzytać

W życiu otacza nas wiele liczb, a każda z nich ma jakieś znaczenie. Dzięki ich symbolice możemy łatwiej poruszać się w otaczającym nas świecie. Korzystając z wiedzy zawartej w tej książce dowiemy się: jaki wybrać numer mieszkania by panowała tam zgoda i dostatek, jaki numer lokalu dla firmy, o jakim profilu działalności będzie najwłaściwszy by pomnażać zyski, jakie zdolności rozwijać u naszych dzieci by realizowały się w dorosłym życiu. Książka Dagmary Samborskiej jest doskonałym przewodnikiem po świecie numerologii, astrologii i feng shui. Połączenie tak wielu dziedzin psychotroniki pozwoliło stworzyć pełny, wieloaspektowy obraz rzeczywistości świata liczb wokól nas. Od starożytności wykorzystywano liczby dla potrzeb człowieka. Uczniowie Pitagorasa stworzyli system symboliczny w stosunku do liczb.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!