Gołębie rozmowy

Wydawnictwo: Mamiko
poezja
LubimyCzytać

Grzesiek Bursztyński, trzydziestoparolatek, wydał dotychczas jeden tomik poetycki "Tornado" oraz opublikował okazyjnie wiersze w internecie, głównie na portalu nieszuflada.pl. W przeszłości m.in. uczestnik warsztatów creative writing w ramach Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania we Wrocławiu i laureat warszawskiego konkursu na haiku w metrze. Wiersze wchodzące w skład "Gołębich rozmów" zostały zauważone i wyróżnione przez jury w V OKP i VI OKP im. K. Ratonia. Pisuje także prozę. Mieszka na Mazowszu.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!