Dywan

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Poezji Współczesnej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
978-83-60746-65-3
poezja
black_hole

"Dywan" nie wydaje się tak migotliwy, jak dawne tomy Wiedemanna, a jego nastrój bardziej przypomina takie książki, jak "Kalipso" czy "Pensum", autor pozwala sobie na stosowanie dawnych chwytów. Nie są to jednak zabiegi strategiczne – raczej punkty orientacyjne, niezobowiązujące kierunkowskazy, które nie stanowią fundamentu liryki, a jedynie jej ornament.

źródło opisu: www.tajnekomplety.osdw.pl

źródło okładki: www.wbp.poznan.pl