LubimyCzytać

Pokręć się po świecie!Przyjeżdżając do stolicy Czech, łatwo zrozumieć, dlaczego wpisano ją na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Stara Praga to właściwie jedno wielkie muzeum pod gołym niebem. Miliony turystów z całego świata przemierzają codziennie jej ulice i zaułki, podziwiając najpiękniejsze budowle, odkrywają na własną rękę nastrojowe zakątki, spacerując po najsłynniejszym moście nad Wełtawą, eleganckich bulwarach i nadbrzeżnych promenadach.W Pradze sezon nigdy się nie kończy!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!