Maryja z Nazaretu + DVD

Wydawnictwo: Rafael
albumy
LubimyCzytać

Na podstawie tego, co napisano w Ewangeliach, pismach apokryficznych i innych źródłach pragniemy stworzyć jak najbardziej wiarygodny wizerunek Maryi z Nazaretu, z woli Bożej Matki Pana naszego Jezusa Chrystusa. Publikacja, którą oddajemy w Państwa ręce, opisuje życie Maryi od Jej dzieciństwa, przez młodość, okres publicznej działalności Jej Syna, do wniebowzięcia. Przedstawia Jej rolę w Kościele oraz najważniejsze objawienia maryjne. Zapraszamy także na seans najnowszego, jeszcze nieznanego w Polsce filmu poświęconego Matce Jezusa, wyreżyserowanego przez Giacomo Campiottiego, który swoją premierę miał w Wielkim Tygodniu 2012 roku. Scenariusz został oparty o przekazy ewangeliczne, ale znalazły się w nim też wątki fikcyjne. W filmie główną rolę odgrywają trzy kobiety, ale w centrum - jak powiedział po pokazie w Watykanie papież Benedykt XVI - jest Maryja z Nazaretu.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!