Paryż. Przewodnik ExpressMap

LubimyCzytać

Arcydzieła architektury i sztuki, wyśmienita kuch­nia, moda oraz aura romantyzmu przyciągają do Paryża blisko 30 mln turystów rocznie. Stolica Francji to najczęściej odwiedzane miasto świata. Gotyckie świątynie, barokowe pałace, malownicze parki, najlepsze muzea. Krótki wyjazd nie wystar­czy, by zobaczyć wszystkie paryskie atrakcje, ale pewne miejsca zwyczajnie grzech przeoczyć. Nasz kieszonkowy przewodnik pokazuje, czego nie należy pominąć. W tak niewielkim formacie udało się zawrzeć wszystko to, co niezbędne, aby zaplanować udane wakacje:* 13 najatrakcyjniejszych tras zwiedzania,* mapy przedstawiające lokalizację wszystkich 110 opisywanych miejsc,* mnóstwo ciekawostek i kolorowych fotografii. Korzystanie z przewodnika ułatwiają:* przejrzysty układ graficzny umożliwiający szybkie wyszukiwanie informacji,* poręczny format pozwalający na spacerowanie z przewodnikiem w dłoni.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!