Emma tom 10

エマ
Emma, anglia
komiksy
Wildstyle

Nadszedł czas, aby zakończyć historię Emmy. Kaoru Morii w ciepły i delikatny sposób po raz ostatni przeniesie nas w świat angielskich pokojówek, arystokracji i silnych różnic klasowych... chociaż akurat w tym tomie nie będziemy ich odczuwać już tak mocno. Domkną się historie kilku ciekawych bohaterów drugoplanowych, ale przede wszystkim jeszcze raz wrócimy do naszej ulubionej pary. Bo czy nie na to tak długo czekaliśmy? Nie przegapcie miłosnego finału historii Emmy i Williama.

źródło opisu: http://studiojg.pl/Emma,17846.htm?nr=10

źródło okładki: http://studiojg.pl/Emma,17846.htm?nr=10

Rege | 2017-04-25

Nie! Nie taki miał być koniec!

BeArcik | 2016-02-29
Przeczytana: 22 lutego 2016

Główny wątek romansowy tak nudny i mdły, a postaci tak sztampowo bezbarwne, że bardziej się chyba nie dało. Dopiero poza Emmą i Williamem zaczyna się świat godny uwagi, w miarę wiarygodnie zarysowane postaci i w ogóle ślady ciężkiej pracy niestrudzonej autorki w zakresie sprawdzania najdrobniejszych szczegółów. Największym zaś walorem całej serii (może nawet jedynym, który wybija się ponad przeciętność) jest cudowność wizualna - zwłaszcza stroje, ale też wnętrza i wyposażenie. Uczta dla oczu.