Thanks for nothing

Wydawnictwo: Black Swan
autobiografia, komedia, deadpan
angielski
Tomek

W tej prześmiesznej, szczerej opowieści swojego życia Jack Dee w końcu wyjawia co zmieniło niegdyś optymistycznego młodego człowieka w tego ponurego gbura w średnim wieku. Zabiera nas w podróż od swojego pierwszego występu jako lalka brzuchomówcy, przez pracę w fabryce sztucznych nóg, przez wydawanie pieluchomajtek dla NHS zanim ostatecznie ląduje na scenie Comedy Store. Po drodze Jack dzieli się z nami swoimi prześmiewczymi poglądami na wszystko od 'przereklamowanego lądowania na księżycu' do prywatnych hotelików, osobistych trenerów, czy ludzi, 'którzy trzymają odwrotnie sztućce'.

źródło opisu: Black Swan, 2009

źródło okładki: http://www.bookcrossing.com