Mrówka Zofia opowiada o kwiatach, drzewach, jagodach, grzybach

Tłumaczenie: Witold Biliński
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
Sofis blomsterexpedition

Młody Czytelniku, czy masz ochotę na fascynującą wyprawę w przyrodę Czy chcesz poznać razem z sympatyczną mrówką Zofią krainę pięknych kwiatów, przepysznych leśnych owoców, niebotycznych drzew i wspaniałych grzybów Mrówka Zofia wprowadzi Cię w leśny świat inaczej niż zwykłe przewodniki. To oprócz solidnej wiedzy, mnóstwo świetnej zabawy i urzekających rysunków z wielką precyzją oddających...

Mrówka Zofia wprowadzi Cię w leśny świat inaczej niż zwykłe przewodniki.
To oprócz solidnej wiedzy, mnóstwo świetnej zabawy i urzekających rysunków z wielką precyzją oddających otaczającą nas naturę.
Ruszaj z mrówką Zofią na wyprawę do lasu! Razem odkryjecie zadziwiające tajemnice przyrody.

źródło opisu: http://www.multicobooks.pl/dzieci/mrowka-zofia-opowiada_9130.html

źródło okładki: http://www.multicobooks.pl/images/product/small250/1999.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!