3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
Siuks

To opowieść o Maćku, który pod wpływem prowadzącego pasiekę dziadka, zapala się do pracy przy pszczołach.I tak właśnie zrodził się pomysł do napisania opowieści o kilkunastoletnim chłopcu, który pod wpływem prowadzącego pasiekę dziadka, zapala się do pracy przy pszczołach, staje się ich przyjacielem i coraz bardziej, z upływem czasu, je kocha.

źródło opisu: Fundacja Pomocy Człowiekowi i Środowisku "Humana Divinis"

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Marian | 2015-09-29

To plagiat,a na dodatek GNIOT.Wielebny powinien się w piekle spalić za zarabianie na czyjejś pracy, nawet tytułu mu się nie chciało zmienić. Wstyd! Oryginał, proszę Państwa to: "Skrzydlate przyjaciółki" Augustynowicz-Ciecierska H., wydana w 1947r. To rarytas i powinna być lekturą obowiązkową w szkole podstawowej, zważywszy na tło historyczne i pięknie opowiedziane zwyczaje pszczół. Polecam oryginał,a nie marną podróbę..