Droga Krzyżowa. Rozważania.

Wydawnictwo: WAM
religia
Monika

Panie Jezu, dziękujemy Ci za Twoje poniżenie i upokorzenie, które otworzyły nam drogę do chwały; za Twoją Boską pokorę i łagodność, które zdemaskowały pychę i przemoc tego świata. Daj nam łaskę, byśmy nieustannie mieli przed oczyma Twój krzyż. Tylko On pozwoli nam zachować nadzieję w chwilach upadków i słabości. Dzięki Twojemu krzyżowi każda nasza przegrana, poniżenie i smutek może stać się okazją do zwycięstwa, radości i chwały.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: http://www.wydawnictwowam.pl/zapowiedzi/?Page=info&Id=309

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!