Nazywam świat. Obrazki dla maluchów

Tłumaczenie: Zuzanna Apiecionek
Seria: Obrazki dla Maluchów
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Les premiers mots
Przebudzona

Książka dla najmłodszych, która rozbudzi w nich ciekawość świata i pozwoli im poznać podstawowe słowa opisujące najbliższe otoczenie. W tej serii ukazały się m.in. tytuły: Przeciwieństwa, Dzień malucha, Uwaga, to niebezpieczne!, Morze, Dzieje biblijne, Chrońmy naszą planetę, Wieś, Kolory, Ciało, Zwierzęta, Przyroda, Czekamy na dzidziusia, Boże Narodzenie, Nazywam świat!, Góry, Cyfry, Dbaj o...

W tej serii ukazały się m.in. tytuły: Przeciwieństwa, Dzień malucha, Uwaga, to niebezpieczne!, Morze, Dzieje biblijne, Chrońmy naszą planetę, Wieś, Kolory, Ciało, Zwierzęta, Przyroda, Czekamy na dzidziusia, Boże Narodzenie, Nazywam świat!, Góry, Cyfry, Dbaj o zdrowie, Las, Dom i mieszkanie, Życie w mieście, Gry i zabawy dla najmłodszych.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl

Enehy | 2016-11-29
Przeczytana: 2016 rok

Świetna seria. Ten akurat tytuł raczej dla młodszych dzieci (do ok 2 lat). Grube strony i przedmioty codziennego użytku do ćwiczenia mowy i wskazywania nazywanych przedmiotów.

książek: 1916
korcia | 2016-03-14
Przeczytana: 29 lutego 2016

W pozycji "Nazywam świat" możemy zobaczyć wszystko to, co jest ważne dla malucha. Uczy się on nazywać przedmioty ze swojego otoczenia, dowiaduje się co do czego służy. Obrazki są raczej staromodne, ale nam to nie przeszkadza.
Polecam! Świetne połączenie zabawy z nauką i oswajanie dzieci z książkami.

Przebudzona | 2015-08-10

Jestem tą książką po prostu oczarowana!!!

Idealna dla pobudzenia ciekawości świata dziecka i nauki słów.

Udało mi się na nią trafić w Biedronce w czasie promocji za jedyne 9,99 zł :).

Jak wcześniej córeczka (prawie 2 lata) zadawała sporadycznie pytanie w stylu "co to" to po otrzymaniu tej książki jej ciekawość wzrosła ogromnie. Dzień zaczyna od "a to" i przy wspólnym śniadaniu towarzyszy nam owa "encyklopedia" jak ją nazywamy :). Uwielbia pytać się co jest na danym obrazku i jak my sami ją zapytamy o daną rzecz to potrafi wskazać. Książka stała się dla mnie pomocna przy rysowaniu jako źródło inspiracji. Gdy już zapomniałam jak to się robi, to pomogła mi w tworzeniu rysunków razem z córeczką.

NIEZBĘDNIK rodziców!!!

Polecam w 200%