Świat wokół nas. Książeczki kontrastowe

Seria: Książeczki kontrastowe
Wydawnictwo: Wilga
youstyna

Wspólnie spędzony czas to najważniejsze, co możemy dać dziecku. Rozpoznawanie na obrazkach czynności, których maluszek sam doświadcza, jest dla niego fascynującym przeżyciem. Dziecko z pewnością pokocha niniejszą książeczkę i będzie do niej wracać z radością. Książeczki oparte na czarno-białym kontraście przyczyniają się do optymalnego rozwoju Twojego dziecka. Obrazki można pokazywać dzieciom już od szóstego miesiąca życia.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-1751389-swiat-wokol-nas-ksiazeczki-kontrastowe

źródło okładki: https://bonito.pl/k-1751389-swiat-wokol-nas-ksiazeczki-kontrastowe

Leonik | 2016-07-31
Na półkach: Przeczytane, Z Lidusią
Przeczytana: 31 lipca 2016

Świat dzidziusia i Nasze buzie zdecydowanie lepsze. Obrazki w tej książeczce trochę pomieszane.... wiadomo, chodzi o kontrasty i pod tym kątem nic dodać, nic ująć. Ale jest tyle przedmiotów, które nas naprawdę otaczają, a tu takie trochę pomieszanie z poplątaniem...