zarządzanie zasobami ludzkimi w zakładach opieki zdrowotnej

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Autorka podejmuje ważny i aktualny problem zarządzania zasobami ludzkimi w samodzielnych publicznych zakładach opieki zdrowotnej po wprowadzeniu zmian systemowych w sektorze ochrony zdrowia. Opisuje podstawowe procesy, wzbogacając je przykładami z praktyki. Proponuje również wzorcowy model oceny poziomu procesów personalnych, który może być podstawą opracowania nowego lub poprawy istniejącego systemu zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji. W pracy skoncentrowano się na następujących problem

wiwienx | 2011-05-13