Jack Russell Terrier. Poradnik opiekuna

Wydawnictwo: RM
jack russel terrier
flora i fauna

Przez całe stulecia jack russell terriery hodowane były do polowań na lisa, jako znakomite norowce. Dziś te niewielkie rozmiarem, ale wielkie duchem, wytrzymałe i obdarzone silną osobowością czworonogi cenione są przede wszystkim jako niekłopotliwe psy rodzinne i pogodni kompani miłośników koni. Znawczyni rasy Dorothea Peniek dzieli się swoją wiedzą na temat wyjątkowego charakteru, zalet, specyfiki i potrzeb tych pełnych energii psów. W książce znajdziesz wskazówki dotyczące opieki nad jack russell terrierem, właściwego żywienie, pielęgnacji i wychowanie, zabawa i sportów, w których sprawdzają się psy tej rasy.

utada | 2013-05-04
PiotrL | 2012-02-21