Rzym i Watykan. Last minute

Wydawnictwo: Pascal

Kiedy nosi po świecie... Rzym i Watykan. Po Rzymie należy się włóczyć. Warto wrzucić monetę do fontanny di Trevi, spróbować kuchni rzymskiej w jednej z wielu restauracji przy wąskich uliczkach Trastevere, zatrzymać się na kilka chwil na Forum Romanum, posłuchać ptaków w parku wokół Villa Borghese, zaglądnąć do jednego z wielu butików włoskich kreatorów mody... Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala Last Minute. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży.

źródło okładki: www.pascal.pl

Drb | 2013-05-06