The Gallos: The Beginning

Cykl: Men Of Inked (tom 0.5)
literatura piękna
angielski
asia

Never read the Men of Inked series? This is a great introduction to the series or an addition for current readers. -- This is a FREE PREQUEL to Throttle Me --

This is a SHORT story featuring the entire Gallo family and told from Mr. & Mrs. Gallo's point of view.

The Gallos are a loving Italian family filled with alpha males and one sassy sister.

źródło opisu: Goodreads Author

Gabi | 2017-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2017

Świetne wprowadzenie do rodziny Gallo. Prawdziwa miłość nie rdzewieje i nawet po 30 latach małżeństwa miłość Marii i Sala, kwitnie jeszcze bardziej, widać u nich , wielkie zaufanie, szacunek i ogrom miłości, są cudowni. Wychowali pięcioro dzieci, które ich kochają, wspierają, pytają o radę. OGÓLNIE MÓWIĄC JEST TO PRZEPIĘKNA OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI DOJRZAŁYCH LUDZI.

Ania | 2017-02-26

Rodzinki Gallo nigdy dość :) nie sądziłam, że Sal ma w sobie jeszcze ten wigor i pożądanie! Maria nie lepsza :) Wow! Tylko im pozazdroscić po 30 latach małżeństwa :) może to tylko książka, ale lubię myśleć, że w rzeczywistości nadal by tak ich do siebie ciągnęło :) praktycznie z każdej strony tej krótkiej nowelki wydziera miłość :)

Króciutka nowelka,jakby wstęp do całego cyklu. Dziwna sprawa bo bardziej pasuje jako podsumowanie całości, ale to oznacza, że nie mogę się doczekać by zacząć czytać resztę :) W tej części wypowiadają się rodzice piątki swoich dzieci. Opowiadają jakie są ich charaktery, jak się o nich martwią o ich przyszłość, bo żyją bardzo beztrosko mając już powyżej 20 lat.Ale najpiękniejsze jest gdy opowiadają o swojej miłości do siebie. Jest bezgraniczna, silna, niesamowita, rzadko spotykana. SUPER !

lulamae | 2015-05-12
Przeczytana: 12 maja 2015

Króciutkie, ale jakże pełne ciepła, miłości, namiętności.

Obraz rodziny Gallo przedstawiony z perspektywy Marii oraz Sala - czyli rodziców. Tak naprawdę dopiero ich perspektywa spowodowała, że zakochałam się szczerze w tej rodzinie - są dość niesamowici.

Marii i Salowi nie brakuje wigoru oraz werwy pomimo około pięćdziesiątki. Sal zachowuje się trochę jak byczek rozpłodowy. Pomimo tego, że może to trochę dziwne czytać o pięćdziesięcioletnich ludziach uprawiających seks to z drugiej strony to piękny obraz nieprzemijającej miłości i namiętności pomimo upływu lat. Kto by nie chciał spotkać kogoś takiego na swojej drodze, a po trzydziestu latach wspólnego życia być nadal zakochanym i czerpać ze wspólnego życia pełnymi garściami?

Piękny obrazek rodziny pełnej miłości. POLECAM przeczytać jako uzupełnienie wizerunku tej nietuzinkowej rodzinki.

Sorrow | 2015-03-18
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 2015 rok

Czytałam z wypiekami na twarzy i to wcale nie dlatego, że były tam gorące sceny (chociaż były, uwierzcie) ale to było jak czytanie o własnych rodzicach, dziadkach czy innych :) Ojciec Gallo ma wytrzymałość niejednego nastolatka w okresie burzy hormonalnej, a mama Gallo? Cóż ona nie pozostaje dłużna :) Mimo wszystko to bardzo fajny dodatek do całej fabuły głównych książek :) zdecydowanie polecam!

Dzika_Róża | 2015-02-09
Przeczytana: 02 lutego 2015

Maria i Salvatore Gallo zapraszają na historię opowiedzianą przez siebie:) Pełną miłości, szacunku, troski, pasji i namiętności, to wszystko doprawione jest nadzieją, humorem i podane w towarzystwie niesamowicie aromatycznej kuchni.

Czy zastanawiałyście się, dlaczego rodzina Gallo jest taka wyjątkowa? Dlaczego budzi naszą sympatię w każdej odsłonie? Do odpowiedzi na to pytanie zainspirowała mnie jedna z Was...

zaczyna się niezle tylko tu mnie trochę zniesmaczyli ci 50-latkowie bzykający się, ożesz ty normalnie tak jak by podglądała swoich rodziców tak się czół, ALBO NIE CZYTAŁAM O NICH WRRRRRRRRRRRR natomiast tekst niezłe

Otóż, biorąc pod uwagę ogromną ilość książek, którą pochłaniamy, ta rodzina jest... normalna, bez złej przeszłości, mrocznej historii, dewiacji czy tajemnic. Prezentuje bezwarunkową miłość, czystą, szczerą i taką na zawsze! Jest tym, za czym niektórzy tęsknią, inni marzą, ale niewielu ma...

bookish | 2015-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2015

ja myślałam, że to będzie historia jak się poznali, a tu nie, ale i tak strasznie miłe zaskoczenie. podczas, gdy poznajemy rodzinę Gallo przez kolejne historie dzieci, tu widzimy źródło tego wszystkiego. uczucia ich rodziców. jest słodko i pieprznie. przeszłość i teraźniejszość.