Dyskusje o książce Dwaj bracia

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki podobne do...
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5113281/wrona-czesc-i Tu jest podobna tematyka, może Ci się spodoba ^_^
3 tyg. temu
Czytamy w Święta
Ja pierwszą wersję (w papierze) przeczytałem może nie jednym tchem, ale dość szybko. Zarówno książka jak i świetny film na jej podstawie zrobiły na mnie duże wrażenie. Około 2 miesięcy temu obejrzałem nowy serial na jej podstawie i był zdecydowanie słabszy od pierwszej ekranizacji. Rozwinięto wątek Adso z Melku i jego miłości do kobiety zza murów, za to zmniejszono...
2 lata temu
WYMIENIE/SPRZEDAM (CZERWIEC 2018)
tak, wiem. w ten sam dzień (wczoraj) opublikowałam też post w lipcowym wątku :)
5 lata temu
Dziesięć najlepszych książek według Stephena Kinga
Zapomniałem, że nie podzieliłem się z wami ulubionymi książkami, ale żeby od razu dziesięć? A czemu nie 11? Ktoś tak raz palnął i teraz wszyscy myślą tym memem. Ja wymienię 9 bo to liczba przecinająca wszechświat na jawę i sen. Nie chciało mi się też na siłę szukać więcej...  Neuromancer  Brasyl  Słownik etymologiczny języka polskiego
6 lata temu
Wymienię/Sprzedam (MARZEC 2017)
 Prowincja pełna marzeń  Podróż na sto stóp  Zakochana modelka. Ostatnia muza Vincenta Van Gogha  Niedziela nad Sekwaną  Zakład o miłość  Cztery pory lata  Deklinacja męska/żeńska
20881
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Luty 2017 )
@BagatElka - a tam chyba na stronie napisane wprost (na Emulusie na pewno), że wysyłają zdjęcia na życzenie... nieładnie :-/ wg mnie powinni zamieszczać od razu przy pozycji zdjęcia poważnych uszkodzeń i byłoby wszystko jasne.
7 lata temu
Pokazuje 6 z 17