Józef. Tajemnica sprawiedliwego.

Tłumaczenie: Jarosław Buchholz
Wydawnictwo: POLWEN
978-83-7557-061-8
religia

Osoba dyskretnego bohatera Biblii, Józefa, jest otoczona mgłą tajemnicy. Odile Daumont ożywia tę niezwykłą ikonę, inspirując się tekstami Ewangelii i tradycją Narodu Wybranego. Młody chłopiec o pogodnym i szczerym usposobieniu wzrastał w cieniu swych braci i sióstr do dnia, w którym jedno spotkanie zmieniło bezpowrotnie bieg jego dni. Oto czeka go niezwykłe przeznaczenie. Jaka może być więc...

Młody chłopiec o pogodnym i szczerym usposobieniu wzrastał w cieniu swych braci i sióstr do dnia, w którym jedno spotkanie zmieniło bezpowrotnie bieg jego dni. Oto czeka go niezwykłe przeznaczenie. Jaka może być więc życiowa droga syna cieśli, z jakimi trudnościami przyjdzie mu się zmierzyć, zanim sam zostanie cieślą i opiekunem Jezusa? Co kryje w sobie życie Józefa, by mógł działać z tak niezwykłą siłą? Jakiż to sekret musi o­n w sobie nosić?

źródło opisu: http://www.polwen.pl/idk-474/jozef

źródło okładki: http://www.polwen.pl/idk-474/jozef