Szkolenie wstępne. Instruktaż stanowiskowy - typowe zagrożenia dla stanowisk pracy w służbie zdrowia

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Książka służy jako materiał pomocniczy do przeprowadzenia szkoleń osób nowo zatrudnianych na danym stanowisku. Opracowanie zawiera szczegółowy opis prowadzenia instruktażu na stanowisku pracy oraz omawia typowe zagrożenia na 11 stanowiskach w służbie zdrowia: Farmaceuta Kąpielowa Laborant Lekarz Pielęgniarka - pielęgniarz Salowa Technik analityk (laborant) Technik fizykoterapii Technik...

Farmaceuta
Kąpielowa