hobby

Dwunaste wydanie wiodącego poradnika dla pracodawców, pracowników, służb bhp, inspektorów pracy, sip, projektantów i wykładowców przygotowano wg stanu prawnego na dzień 1 stycznia 2009 r. Uwzględniono w nim m.in. zmiany w dziale X Kodeksu pracy, w przepisach dotyczących rzeczoznawców ds. bhp, w sprawozdaniu o warunkach pracy z-10, zasadniczych wymagań dla maszyn i środków ochrony osobistej, zaktualizowano także wykaz aktów prawnych oraz adresy i numery telefonów instytucji. Kompendium wiedzy na temat aktualnych wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, opartych na obowiązujących przepisach ochrony pracy, a także praktyczne wskazówki pomocne w codziennej pracy obowiązki pracodawcy, wzory niezbędnej dokumentacji, praktyczne wskazówki, skorowidz, wykazy: akty prawne, normy, przydatne adresy, znaki bezpieczeństwa. Bogdan Rączkowski inspektor Państwowej Inspekcji Pracy Okładka: twarda, Rok wydania: 2009,

Florianf | 2015-02-24

Zbiór użytecznych informacji. Niestety autor ma taką manierę, aby pisać oczywistości: "Stanowisko pracy powinno być zaprojektowane tak, aby było wygodne..." Ten styl sprawia, że książka jest niestety nużąca, trzeba przeskakiwać niepotrzebne, oczywiste fragmenty.

nika-o2o6 | 2016-12-02
Enjala | 2015-01-24