Organizacja i zarządzanie. Podstawy wiedzy menedżerskiej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego
biznes, finanse

Podręcznik dostosowany jest pod względem treści do kierunków i zakresu zmian w programie studiów z dziedziny organizacji i zarządzania - odpowiada potrzebom studentów dziennych, zaocznych i podyplomowych uczelni ekonomicznych i technicznych Autorzy przedstawili podręcznik oparty na aktualnej wiedzy z zakresu organizacji i zarządzania, czerpiąc wiedzę z krajowej i zagranicznej literatury...

Autorzy przedstawili podręcznik oparty na aktualnej wiedzy z zakresu organizacji i zarządzania, czerpiąc wiedzę z krajowej i zagranicznej literatury przedmiotu oraz z własnych badań naukowych - Zawiera on dostatecznie dużo wiedzy dotyczącej metodologu badań w zarządzaniu, wiedzy o strukturze procesów zarządzania oraz wskazania praktyczne dotyczące trudnej sztuki zarządzania - Praca zawiera też cenne treści dotyczące ewolucji wiedzy o zarządzaniu - Autorzy w sposób przejrzysty, z dobrym dystansem, prezentują współczesne trendy w naukach o organizacji i zarządzaniu - Oryginalnym rozwiązaniem jest przedstawienie ewolucji wiedzy o zarządzaniu w końcowych rozdziałach pracy - Takie rozwiązanie pozwala przygotowanemu już czytelnikowi lepiej zrozumieć istotę różnic pomiędzy poszczególnymi etapami rozwoju dyscypliny wiedzy

źródło opisu: abc.biz.pl

Strategos | 2012-09-22