Spółka cywilna - instrukcja obsługi

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Pierwsza na rynku praktyczna instrukcja obsługi spółki cywilnej, która w unikatowy sposób łączy teorię z praktyką. Autor radca prawny krok po kroku opisuje funkcjonowanie spółki w ramach kodeksowych uregulowań, nie zapominając o praktyce kontraktowej, sprawach wewnętrznych i zewnętrznych spółki, obrocie wekslowym, prawie pracy, postępowaniach sądowych zawsze doradzając i wskazując na możliwe drogi postępowania w rozmaitych, nie tylko prawnych sytuacjach.