Przewodnik po franczyzie. Jak wybrać najlepszą dla Twojego biznesua

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Sposób na biznes Skorzystaj z wiedzy ekspertów Poznaj blaski i cienie franczyzy Zarabiaj na bezpiecznym biznesie Osiągnij sukces w biznesie, eliminując ryzyko porażki Szukasz pomysłu na własny biznes? Obawiasz się, że możesz nie sprostać wymaganiom rynku?To dobry moment na rozważenie opcji franczyzy. Dlaczego? Ponieważoferuje ona wykorzystanie przetestowanego już pomysłu, często idącego wparze z marką budzącą zaufanie klientów. Połowę trudnegozadania masz już zatem za sobą. Musisz teraz tylko dokonać wyborutakiego rodzaju działalności, który będzienajodpowiedniejszy dla Ciebie. Książka jestznakomitym kompendium wiedzy, którą doceniązarówno fraczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.Zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie tensposób prowadzenia biznesu bije rekordy popularności. Takżerynek polski oferuje coraz więcej możliwości dla wszystkichzainteresowanych prowadzeniem firmy na zasadach franczyzy. Sprawdź, jakwyglądała droga kariery innych biznesmenów,którzy zdecydowali się na ten sposób zarabianiapieniędzy. Poznaj charakter sektora i przeanalizuj wszystkie zaletyoraz wady tego rozwiązania. Ucz się na cudzych błędach i podpatrujskuteczne sposoby osiągania sukcesu. Dowiedz się:jak dokonać najwłaściwszego wyboru partnera biznesowego czego możesz się spodziewać w zamian za swoje pieniądze, co warto wiedzieć o bankach, kredytach i pożyczkach, czemu tak istotna jest prognoza zysków i strat, jakie są rokowania na przyszłość. ... i śmiało przystępuj do dzieła!

Chaoticreader | 2016-04-11