Miecz nieśmiertelnego t. 12

Wydawnictwo: Egmont Polska
Mugen-no Junin
miecz nieśmiertelnego, manga
komiksy

Dwunasty już tom mangi fantasy, rozgrywającej się w schyłkowym okresie samurajskiej Japonii. Jeden z najgorszych wrogów głównych bohaterów, przywódca znienawidzonej przez nich szermierczej szkoły Otto wziął ślub z córką mistrza jednej z mniej znanych szkół z prowincji. Powodowały nim względy polityczne, ale zdaje się też, że dziewczyna mu się spodobała? Do gry wkraczają też siły ogólnojapońskie, kierowane przez szoguna, a wrogie szkole Itto.

Lucrecia | 2013-06-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga