Miecz nieśmiertelnego t. 13

Wydawnictwo: Egmont Polska
Mugen-no Junin
miecz nieśmiertelnego, manga
komiksy

Trzynasty tom mangi fantasy, której akcja rozgrywa się u schyłku samurajskiej Japonii. Aby móc wreszcie znaleźć ukojenie w śmierci, główny bohater Manji musi zabić tysiąc złych osób, niestety nigdy nie może być pewien, czy zabił właściwą osobę. Wraz ze swoją niezwyciężoną towarzyszką nie ustaje w próbach zemsty na członkach szkoły miecza Itto. Tymczasem Kagimura chce odebrać Manjemu swobodę...

Tymczasem Kagimura chce odebrać Manjemu swobodę i wydaje mu rozkaz niezwłocznego przyłączenia się do szkoły Mugai-ryu. Posłaniec Kagimury, Rin, przybywa po niego, jednak Manji nie chce się poddać i dać ubezwłasnowolnić bez zaciętej walki. Od tego pojedynku zależą dalsze losy bohatera, czy mu się powiedzie?

źródło opisu: [Egmont, 2007]

Lucrecia | 2013-06-04