Miecz nieśmiertelnego t. 14

Wydawnictwo: Egmont Polska
Mugen-no Junin
miecz nieśmiertelnego, manga
komiksy

Kolejny tom mangi fantasy, której akcja rozgrywa się u schyłku samurajskiej Japonii. Aby móc wreszcie znaleźć ukojenie w śmierci, główny bohater Manji musi zabić tysiąc złych osób, niestety nigdy nie może być pewien, czy zabił właściwą osobę. Manji jest największym wrogiem członków szkoły Itto-ryu, dlatego za wszelką cenę pragną go zabić. Porywają i więżą Rin, wierną towarzyszkę Manji'ego, która ma być wabikiem na chłopaka. Manji, wraz z towarzyszącym mu Giihi, prędko zjawiają się na miejscu, gotowi do zaciętej, niebezpiecznej walki.

Lucrecia | 2013-06-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga