Reinkarnacja

Wydawnictwo: Astrum

Co sprawia, ze nagle amerykańska gospodyni domowa zaczyna biegle mówić po hebrajsku, a młoda kobieta wykonuje egipskie tańce obrzędowe? Czym wytłumaczyć dziwne wrażenie, że już w jakimś miejscu się było i że zna się je doskonale? Jak to się dzieje, że niewidomi po wyjściu ze stanu śmierci klinicznej potrafią dokładnie podać kolor swetra, wzór krawata czy krój poszczególnych części garderoby osób nimi się zajmujących? Odpowiedzi na te pytania próbuje znaleźć Ursula Fassbender. W swoim kompendium podaje wiele przykładów świadczących o tym, że nie żyjemy na tym świecie tylko jeden raz, przystępnie przybliża pojęcie karmy, przedstawia korzyści, jakie może przynieść terapia reinkarnacyjna. Jeśli zatem od zawsze interesowała Cię kwestia życia po śmierci czy chcesz spróbować przezwyciężyć strach przed śmiercią, zajrzyj do Reinkarnacji!

Izviestia | 2017-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2017

Szczerze powiedziawszy książka ta mnie rozczarowała. Temat reinkarnacji wcześniej był dla mnie bardzo intrygujący, a po przeczytaniu tej książki stał się mdły. Wnioskuję z niej jedynie to ,że reinkarnacja to totalna bzdura.

Timajos85 | 2013-12-24
Przeczytana: 03 lipca 2013

Książkę szybko i przyjemnie się czyta, tym bardziej że znajdziemy w niej intrygujące "z życia wzięte" przykłady opisujące reinkarnację i historię ludzi którzy doświadczyli za pomocą terapii swoich poprzednich wcieleń. Pewne historię tu zawarte są naprawdę ujmujące.

Konstantini | 2017-06-11
damian | 2017-05-05