rozwiń zwiń

książka na ostatnią literę
 Alkoholik - instrukcja obsługi Alkoholik - instrukcja obsługi
11 godz. temu
Czytamy w weekend
Twoj opis wrażeń po przeczytaniu książki kupiło mnie i przekonało, żeby przeczytać książkę.  Zwłaszcza, że opis orintu bardzo mi odpowiada i przekonuje do sprawdzenia jak będzie mi się podobało m Dziękuję za rzetelna  i dość interesując odpowiedź.
2 lata temu
Wymienię/sprzedam (październik 2016)
Wymienię:  Byliśmy łgarzami  Amber  Uprowadzona  Za drzwiami pałacu. W służbie saudyjskiej księżniczki  Ciemniejsza strona Greya  Misja  Spektakle masowej śmierci
19280
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (listopad 2015)
Przez listopad przybyło mi:  Zanim się pojawiłeś Zanim się pojawiłeś  Analfabetka, która potrafiła liczyć Analfabetka, która potrafiła liczyć  Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy
8 lata temu
Twórcy okiem biografa
Polecam  Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej Bardzo dobra biografia, nie najnowsza, ale świetnie się ją czyta
10 lata temu
Ciekawe autobiografie i "pamiętniki"
 Dziennik 1954 Dziennik 1954 Intensywnie przedstawiona rzeczywistość PRL w 1954 roku, choć nie przytłaczająco. Jest miejsce i na dowcip, i frywolność. Potem Tyrmand mocno przeredagował swój dziennik, ale ja wolę wersję oryginalną.
11 lata temu