Johnny bunko na drodze do kariery

Wydawnictwo: StudioEMKA
biznes, finanse

Poznaj Johnny ego Bunko. Być może bardzo przypomina ciebie samego. Do tej pory robił to, co mu wszyscy kazali rodzice, nauczyciele, doradcy. Teraz jednak, kiedy utknął w beznadziejnej pracy, zaczyna podejrzewać, że całkowicie się pomylił w swoich decyzjach i oczekiwaniach. Pewnego zwariowanego wieczoru poznaje Dianę, najdziwniejszego doradcę zawodowego, jakiego w życiu widział. To ona, osóbka przypominająca trochę Cameron Diaz, a trochę Barbarę Eden, odkrywa przed nim sześć najważniejszych tajemnic odnoszenia sukcesu w pracy.Przygody Johnny ego Bunko to pierwsza amerykańska książka biznesowa w konwencji japońskich komiksów manga. Pełna mądrych, odmieniających życie porad, których nie znajdziesz nigdzie indziej, to jedyny poradnik w zakresie kariery, którego naprawdę potrzebujesz.

Esme | 2015-07-10
mrzokonimow | 2014-02-27