KIEDY. Naukowe tajniki doskonałego wyczucia czasu

Daniel H. Pink Wydawnictwo: StudioEMKA poradniki
StudioEMKA
poradniki
2018-01-01

Jest to druga książka autora po którą sięgnęłam. "Drive" wywarło na mnie duże wrażenie i miało wpływ na moje życie zawodowe jak i prywatne. Dlatego dosyć dużo oczekiwałam od tej pozycji.

Przyznam, że "Kiedy" nie zachwyciło mnie tak jak wcześniejsza pozycja, jednak dalej uważam że autor wykonuje kawał roboty zbierając masę różnych badań, dokonuje ich analizy, przedstawia w...

zmęczyłam.

Jak wygląda nasza doba? O której godzinie zacząć pracować, kiedy zrobić przerwę? Czy zajmując się ważnym projektem lepiej zarwać noc czy wstać wczesnym świtem? Czy warto jest lunch i czy ucinanie komara po południu to wstyd?

W przeczytaniu "Kiedy" będziesz mógł odpowiedzieć na te i wiele innych pytań związanych z organizacją czasu.
Co najlepsze, WSZYSTKO ZOSTAŁO...

Warto przeczytac, polecam!

• Do kupienia