Inwestor

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

W publikacji omówione zostały zagadnienia, dotyczące prowadzenia działalności inwestycyjnej. Szczegółowo przedstawiono prawno-organizacyjne i ekonomiczno-finansowe zasady, regulujące cały proces inwestycyjny, w tym: aktualne informacje o prognozowaniu, planowaniu, realizacji i finansowaniu inwestycji,praktyczne sposoby rozwiązywania problemów, występujących w działalności inwestycyjnej,badanie efektywności inwestycji, ewidencji inwestycji, sprawozdawczości, rachunkowości,informacje o stosunkach umownych inwestorów z uczestnikami procesu inwestycyjnego

Chaoticreader | 2016-04-11