zostań swoim mentorem

5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Dokonaj ekstremalnej przemiany coachingu życiowego Możesz osiągnąć szczęście, spełnienie i sukces całkowicie samodzielnie bez zatrudniania trenera. W książce zostań swoim mentorem znajdziesz praktyczną formułę realizacji tego celu.

Barbara | 2014-12-29
Przeczytana: 20 grudnia 2014

Autorka Anne Bruce w książce "Zostań swoim mentorem" opisuje bardzo wiele historii nieznaczących dla mnie osób, którym udało się w życiu wiele osiągnąć. Nie będę ukrywała, że przez to, książka nie była dla mnie interesująca. Jedyne fragmenty warte uwagi i zapamiętania znajdują się we wstępie, dwóch ostatnich rozdziałach i zakończeniu książki. Nie zachęcam do kupna, natomiast polecam te kilka cennych stron, które dały mi wiele do myślenia i zmotywowały mnie do działania.

ToRn | 2016-07-24
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać