Ranma 1/2. Tom 9

Tłumaczenie: Maciej Nowak-Kreyer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ranma 1/2". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Ranma 1/2
komiksy
rumiko

Kolejna część mangi przygodowo – humorystycznej o Ranmie, chłopcu, który na skutek starożytnego zaklęcia czasami przemienia się w...dziewczynę. W tym tomie znów rywalizuje o jego względy kilka zakochanych w nim panien. Jedna próbuje go zdobyć, stosując metodę „przez żołądek do serca“, druga nie ma skrupułów i postanawia sięgnąć po szantaż...A biedny Ranma próbuje w tym galimatiasie podchodów miłosnych pozostać sobą.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/ranma/9

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/ranma/9