Katalog dokumentów pergaminowych archiwum miejskiego w Piwnicznej-Zdroju

Wydawnictwo: Flexergis
Inne
dzasti19

Katalog dokumentów pergaminowych prezentuje historię gromadzenia i opracowania piwniczańskich dyplomów od XVI do XXI wieku. Omawia też losy archiwum miejskiego. Zasadniczą część publikacji stanowią regesty wszystkich pergaminów piwniczańskich z XVI-XIX w., przechowywanych obecnie w Archiwum Miejskim Piwnicznej-Zdroju.

źródło opisu: http://historia.upjp2.edu.pl/instytut/pracownicy/dr-przemyslaw-stanko

źródło okładki: http://historia.upjp2.edu.pl/instytut/pracownicy/dr-przemyslaw-stanko

dzasti19 | 2013-07-13
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać