CodeIgniter. Zaawansowane tworzenie stron w PHP

Wydawnictwo: Helion

CodeIgniter to ni mniej, ni więcej, tylko doskonały framework, którzy przyda się wszystkim programistom języka PHP. Pozwala on na szybkie i efektywne zaimplementowanie tych elementów stron czy aplikacji internetowych, których samodzielne przygotowanie jest trudne i czasochłonne. Jego główne zalety to niewielkie wymagania co do serwera, na którym ma działać oprogramowanie, zapewnienie logicznego i wygodnego rozdziału elementów strony, brak potrzeby konfiguracji oraz świetna dokumentacja i życzliwa społeczność użytkowników, chętnie dzielących się z innymi swoim doświadczeniem w pracy z programem.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion