Armia cesarza. XIX zwojów zdobywcy pieniędzy. Obóz Sartorian

Wydawnictwo: Złote Myśli
Armia Cesarza
biznes, finanse

Poddawanie się emocjom niweczy nawet najlepsze plany. Czy jesteś inwestorem na GPW lub rynku FOREX, czy też po prostu masz zamiar spokojnie realizować swoje zamierzenia - prędzej czy później dopadną cię emocje i będą próbowały wymusić na tobie nieprzemyślane działania. Problem nie leży w tym, co wiesz, lecz znacznie głębiej. To oznacza, że żaden "suchy" podręcznik nie pomoże ci w opanowaniu emocji.

źródło opisu: Wydawnictwo Złote Myśli, 2012

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl

RobertJ | 2018-01-12
Przeczytana: 08 stycznia 2018

Ciekawie napisana. Jest to historia rozwoju żołnierza, który przechodzi szkolenie, aby stać się dowódcą. Co ciekawe akcja dzieje się w takiej formie jak w grach FPP, czyli jesteś aktywnie zaangażowany we wszystko co się dzieje. Wiele porad dotyczących wojny i wojskowości, które można bardzo łatwo przełożyć na biznes i finanse.

wh1sky | 2017-08-03
Krzysztof Mirowski | 2017-07-15