Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Mądra Mysz- Maks
Wydawnictwo: Media Rodzina
Max geht zum Schwimmbad
joly_fh

Paulina, najlepsza koleżanka Maksa, zdobyła odznakę "Już pływam". Maks uważa, że to trochę niesprawiedliwe. Przecież on też już prawie potrafi pływać. Teraz musi tylko udowodnić, na co go stać

źródło opisu: Media Rodzina, 2013

źródło okładki: www.mediarodzina.pl

Villiana | 2016-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2016

Całkiem fajna książeczka, niepozorna, a jednak dzieciaki słuchały z zainteresowaniem o zmaganiach Maksa, aby iść w ślady starszego brata i zdobyć odznakę "już pływam".

Książeczka nie jest tylko rozrywką, ale zawiera w sobie kilka ważnych zasad, jakich powinna przestrzegać osoba chcąca korzystać z basenu i pływać, a także pokazuje, że trzeba być cierpliwym i się nie zniechęcać, jeżeli chce się coś osiągnąć.

Bravo26 | 2017-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2017

Maks jest bardzo dzielny i ambitny. Po przeczytaniu chcieliśmy zaraz iść na basen. Krótka historyjka z przyzwoitymi (dobrymi) ilustracjami. Polecamy wszystkim serię Mądra Mysz.

Maja | 2017-12-19
Przeczytana: 16 grudnia 2017